• konsultacja psychologiczna
  • terapia indywidualna
  • terapia małżeńska/partnerska
  • interwencja kryzysowa
Psycholog Legionowo
Jesteś tutaj  »  Strona główna  »  Oferta  »  Oferta Terapeutyczna

W gabinecie Pozytywna Terapia, w zależności od potrzeb, pomoc psychologiczno-terapeutyczna prowadzona jest w oparciu o następujące formy spotkań:

Konsultacja psychologiczna

zwykle pierwsze spotkania z klientem to konsultacje. Pozwalają one poznać potrzeby klienta i zaplanować skuteczną formę pomocy. Są to zazwyczaj jedno, dwa spotkania, w tygodniowym odstępie czasu, trwające 50 minut.

Terapia indywidualna

są to spotkania dwóch osób. Klienta z terapeutą. Terapeuta towarzyszy klientowi w drodze do osiągnięcia celu, ustalonego podczas konsultacji. Spotkania zwykle odbywają się raz w tygodniu i trwają 50 – 60 minut.

Terapia małżeńska/partnerska

jest formą pomocy poprawiania relacji w związku. Terapeuta prowadzi spotkania z parą. Terapia pary ma na celu osiągnięcie wspólnego celu obojga partnerów po to, żeby jakość związku w wymaganym obszarze była satysfakcjonująca. Spotkania zwykle odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut.

     Zarówno Terapia Indywidualna jak i Terapia Par może być:

  • Terapią Krótkoterminową – tą formę terapii preferuję przede wszystkim. Nurt Psychologii Pozytywnej i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), pozwala na szybkie dotarcie do potrzeb klienta i tak szybko jak to możliwe zakończenie procesu terapeutycznego. Ta forma pracy doskonale sprawdza się również w obszarach treningów rozwoju osobistego oraz zarządzania czasem (nadmierne obciążanie się pracą, stres, wypalenie). Terapia krótkoterminowa TSR jest także pomocna w sytuacjach interwencji kryzysowych.
  • Terapią Długoterminową – terapię długoterminową prowadzę w przypadkach, gdy klient, do dokonania pożądanych zmian, potrzebuje szczegółowo zgłębić swoje emocje, myśli i zachowania. W takim przypadku pomoc terapeutyczna prowadzona jest równolegle w dwóch aspektach. Jeden dotyczy rozwiązań dla bieżących potrzeb, a drugi pomaga klientowi lepiej poznać i zrozumieć siebie.

Terapia rodzinna

Spotkania rodzinne (powyżej 2 osób) mające na celu poprawę funkcjonowania we wzajemnych relacjach rodzinnych. Podczas spotkań ważne jest aby każda z uczestniczących osób miała przestrzeń do wyrażenia swojego zdania, tak żeby pozostali członkowie rodziny zrozumieli jej potrzeby. Czas trwania to zazwyczaj 90 minut z możliwością przedłużenia po wcześniejszym ustaleniu.

Warsztaty i szkolenia

W dzisiejszych czasach niezmiernie potrzebne jest zadbanie o swój rozwój oraz doskonalenie lub pozyskiwanie różnych umiejętności. Dotyczy to różnych sfer życia osobistego oraz zawodowego. Dla moich klientów, w odpowiedzi na zapotrzebowanie, przygotowuję cykliczne programy warsztatowe lub szkoleniowe. Wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenie psychologa, terapeuty i trenera. Dlatego programy przygotowane przez mnie są różnorodne i pozwalają na wielowymiarowe przedstawienie zaproponowanego tematu. Uczestnicy cenią sobie możliwość poznania różnych narzędzi i metod pracy, które przyczyniają się do ich rozwoju.

 

Szanowni Państwo!

W związku z dużym zainteresowaniem rezerwacją terminów spotkań ze mną, małą ilością godzin, którymi dysponuję na przyjmowanie pacjentów, a jednocześnie sporą ilością wizyt zarezerwowanych i nieodwołanych z odpowiednim wyprzedzeniem (lub wcale!) tak, żeby inni potrzebujący pomocy mogli skorzystać, od dnia 09/01/2020 roku gwarancją utrzymania zarezerwowanego terminu spotkania jest przedpłata dokonana (zaksięgowana na koncie bankowym Pracowni Psychologicznej Pozytywna Terapia) nie później niż trzy dni robocze przed terminem spotkania.

Numer konta bankowego:
Bank Polski PKO Nr rach. 75 1020 1026 0000 1802 0504 6778

 

Cennik usług gabinetów Pozytywna Terapia w Legionowie:
Konsultacja psychologiczna indywidualna60 minut160 zł
Terapia indywidualna60 minut150 zł
Konsultacja psychologiczna małżeńska (pierwsza wizyta)90 minut270 zł
Terapia małżeńska (kolejne wizyty)90 minut250 zł
Terapia rodzinna (3-5 osób, pierwsza wizyta)120 minut280 zł
Terapia rodzinna (3-5 osób, kolejne wizyty)120 minut250 zł

 

Promocyjne ceny spotkań, w pakietach godzin:
6 spotkań do wykorzystania w ciągu 2 miesięcy:
- spotkania indywidualne 900 zł 800 zł
- rodzinne 1500 zł 1330 zł
10 spotkań do wykorzystania w ciągu 3 miesięcy:
- spotkania indywidualne 1500 zł 1350 zł
- rodzinne 2500 zł 2250 zł

 

Kontakt

Szanowni Państwo,
Z radością informuję o powrocie do stacjonarnych wizyt. Ruszamy od 15 lutego 2022 roku. Zapisy na terminy stacjonarne już trwają! Zapraszamy do rejestracji pod nr. telefonu 506 412 460.
Zapraszam i do zobaczenia!

W celu umówienia się na spotkanie proszę kontaktować się:

Pomoc psychologiczna na terenie Legionowa i okolic.
Gabinet Psychologiczny Legionowo
ul. Sienkiewicza 10, I piętro


Numer konta bankowego:
75 1020 1026 0000 1802 0504 6778

więcej

Psycholog Legionowo. Pomoc psychologiczna Legionowo. Gabinet psychologiczny Legionowo.

Psycholog Legionowo
©2011 - 2020 Pozytywnaterapia.com.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. 1/17/130851
Projekt i realizacja: Kilos.pl